ICECREW

SPOLUPRACUJEME

technika korčuľovania, technika skokov a piruet

Agnieszka Dabrowska-Farbis

Agnieszka Dąbrowska-Farbiś – Havná trénerka akadémie vo Varšave.  Členka poľského národného tímu v kategórií Advance Novice a Juniorská Bronzová medailistka na majstrovstvách Poľska. V r. 2012 ukončené vzdelanie PhD. telesnej výchovy a športu na Akadémii telesnej výchovy vo Varšave. Publikovala 15 článkov o krasokorčuľovaní v akademických a vedeckých časopisoch. Účastníčka na rôznych kempoch v Španielsku, Dánsku a Švédsku. Ako trénerka so svojím zverencom sa zúčastnila ISU Development Program. Dohovorí sa anglicky, poľsky a rusky.

technika korčuľovania, technika skokov a piruet

Ľuboš Remiš

Hlavný tréner Krasoklub Ondreja Nepelu Slovan Bratislava, v období 2009 – 2013 pripravoval pretekárov na Juniorské Grand Prix, reprezentantov na juniorské a seniorské ME, MS

technika korčuľovania, technika skokov a piruet

Liana Drahová

Viacnásobná Majsterka Československa v rokoch 1968 –1976 (športové dvojice, sólo), siedma na MS v roku 1973, tretia na ME – Zágreb v roku 1974

ŠPECIÁLNA PRÍPRAVA NA SUCHU, trénerka 

MÁRIA LÖRINČÍKOVÁ

Mária Lörinčíková – trénerka krasokorčuľovania od roku 2010. Má licenciu trénera 2. stupňa. Ukončené vysokoškolské vzdelanie na UMB – BB, učiteľstvo TV, telovýchovný inštruktor. Dala základy vzniku krasokorčuliarskych klubov v Detve a Brezne. Aktuálna trénerská spolupráca v krasokorčuliarskom klube Spišská Nová Ves a KrasoPoprad.

Špeciálna príprava na suchu, TECHNICKÁ ŠPECIALISTKA

lívia LÖRINČÍKOVÁ

Kondičný tréner UMB BB. Od 2009 aktívna pretekárka Hobby, Juniorskej a Seniorskej kategórie. Od 2023 pretekárka Adult. Účastníčka campov: Andorra 2017, 2019, Camp Javier Fernandéz 2017… Účastníčka 4 National 2016 Katowice. Aktuálne: trénerka v krasokorčuliarskom klube Kraso Poprad.

tanec, balet, zumba, choreografia

MÁRIA LÖRINČÍKOVÁ

Profesionálna tanečníčka a choreografka, inštruktor – Zumba,  trénerka tanca – krasokorčuliarske campy na Slovensku, Švédsku, Ice Planet Andorra. Niekoľkonásobný  víťaz v Slovenskom pohári v akrobatickom R&R, 3. miesto na MS vo formáciách v R&R.

www.bailadance.es

technika korčuľovania, technické poradenstvo úrovne prvkov

jana vaňová

Majsterka ČSSR v sólo kategórii a 3. miesto na MČSSR  v tanečných pároch. Profesionálna krasokorčuliarka – 7 rokov v Holiday On Ice (Americkej show na ľade). Trénerka – tance na ľade. Licencie od 2009 ISU DVO aj synchrónne korčuľovanie. 

psychológ, športový mentálny kouč

PETER BIELIK

Bývalý súťažný športovec, neskôr tréner, pedagóg a psychológ. Spolupracuje s mnohými špičkovými športovcami a tímami. Prioritou práce je psychická príprava športovca/tímu na výkon.

www.peterbielik.sk

technika korčuľovania, technika skokov a piruet

Anna rechnio - fiedosiejew

Hlavná trénerka v Odense Skojteklub Dánsko a tiež v SASK v Štokholme – Švédsko.  Poľská seniorská reprezentantka 1992-2000, 6.miesto Juniorksý svet Soul 1993, 10.miesto OH Lillehammer 1994,  5.miesto MS Minneapollis 1998… Show: “Kings on Ice”, “Hot Ice”, “Ice Dancing”, “Stars on Ice”. Od r. 2001 kvalifikovaná trénerka krasokorčuľovania – Poľské ministerstvo športu.  2017 – špeciálny trénerský certifikát vydaný Švédskou krasokorčuliarskou federáciou. Letné campy: Španielsko, Andorra, Lotyšsko, Francúzsko, Švédsko, Dánsko, Island…

technika skokov a piruet

Alexey fedoseev

Hlavný tréner poľských juniorských reprezentantov: S. Iwasaki, P. Sorensen. SR – Michael Neuman, Švédsko – Illya Solomin, Matilda Algottson. OD roku 2015 hlavný tréner SASK v Štokholme – Švédsko. 1993-2000 korčuliar ruského tímu. Reprezentant Ruska na národných a medzinárodných súťažiach. Hlavný korčuliar v “Hollywood on Ice”. Certifikovaný kouč od Nordic Project od ISU. Letné kempy s poľskou juniorskou reprezentáciou.

Translate »