ICECREW

technika korčuľovania, technika skokov a piruet

Liana Drahová

Viacnásobná Majsterka Československa v rokoch 1968 –1976 (športové dvojice, sólo), siedma na MS v roku 1973, tretia na ME – Zágreb v roku 1974

technika korčuľovania, technika skokov a piruet

Ľuboš Remiš

Hlavný tréner Krasoklub Ondreja Nepelu Slovan Bratislava, v období 2009 – 2013 pripravoval pretekárov na Juniorské Grand Prix, reprezentantov na juniorské a seniorské ME, MS

tanec, balet, zumba, choreografia

Mária Lörinčíková

Profesionálna tanečníčka a choreografka, inštruktor – Zumba,  trénerka tanca – krasokorčuliarske campy na Slovensku, Švédsku, Ice Planet Andorra. Niekoľkonásobný  víťaz v Slovenskom pohári v akrobatickom R&R, 3. miesto na MS vo formáciách v R&R.

www.bailadance.es

tanec, balet, zumba, choreografia

Mária Golowlewa

Rodáčka z mesta Tver – RUSKO. Na Slovensku od roku 2014.
 
Profesionálna tanečníčka a choreografka, inštruktor, trénerka tanca. Patrí k svetovej špičke v latinsko-amerických sólo tancoch a v Show Dance Latin.
Na majstrovstvách Európy v Moskve dokázala získať 6 zlatých medailí. Tieto víťazstvá potvrdili jej dominanciu a extratriedu.
Dosiahnuté úspechy: 6x World Champion WADF, 6x European Champion WADF

psychológ, športový mentálny kouč

Peter Bielik

Bývalý súťažný športovec, neskôr tréner, pedagóg a psychológ. Spolupracuje s mnohými špičkovými športovcami a tímami. Prioritou práce je psychická príprava športovca/tímu na výkon.

www.peterbielik.sk

Translate »